Molekulární vodík - filtrovaná čistá pitná voda s H2 | vodíková voda

Ionizátory vody jsou přístroje, určené k filtraci vody, které ve skutečnosti mění pH a ORP vaší vody a vytváří zásaditou, jinak řečeno alkalickou živou vodu, která je vhodná k pití a detoxikaci. Taková voda se prokazatelně lépe vstřebáválépe hydratujedetoxikuje tělo a hlavně lépe zásobuje tělo živinami. Lidé, kteří pijí ionizovanou vodu jsou zdravější a na pohled mladší.

Naopak, vedlejším produktem ionizátorů vody je kyselá voda, která má také své výhody. Je dobrá například na čištění pokožky zvířat nebo ošetřování kožních problémů jako ekzém, lupénka  a podobně. Zcela kyselá voda, s pH okolo 3, se používá hlavně k dezinfekci, protože má schopnost zabít všechny bakterie do pár vteřin, a to bez vedlejších účinků.

vesta3-1_(1)

Co je vodíková voda a proč je dobré ji pít?

Vodíková voda není nic jiného než čistá voda obohacená o atomy vodíku. V čem je tedy tak výjimečná?

Voda, chemickým vzorcem H2O, se skládá z molekul, které obsahují vždy jeden atom kyslíku a na něj navázané dva atomy vodíku. Naše tělo ale nedokáže vodík z běžné vody absorbovat tak efektivně, právě protože je navázaný na kyslík. Pokud vodík pomocí elektrolýzy oddělíme a „uvolníme“ od kyslíku, má pro náš organismus rázem velmi blahodárné účinky.

Jak vodík přispívá k našemu zdraví?

Molekuly vodíku prokazatelně fungují jako antioxidant a bojují proti tzv. volným radikálům. Volné radikály jsou sice přirozenou součástí našeho organismu, ale k jejich vzniku výrazně přispívá nezdravý životní styl – nedostatek spánku, špatný pitný režim, nekvalitní strava – to  vše se na nás negativně podepisuje. Volné radikály přijímáme i z prostředí kolem nás a jejich nadbytek pak vede k urychlení stárnutí buněk a v krajním případě dokonce rozvoji nádorových onemocnění nebo Alzheimerovy choroby. Antioxidanty omezují účinek těchto radikálů a tím přispívají k zachování vitality našeho organismu.

A právě tak funguje i vodíková voda. Její antioxidační schopnosti jsou mimořádně vysoké, jedná se o jeden z nejúčinnějších antioxidantů vůbec a je o 176x silnější než vitamin C a 863x silnější než koenzym Q10. Pravidelné pití vodíkové vody snižuje únavu, zrychluje regeneraci po nemoci nebo sportu a má na náš organismus řadu dalších pozitivních účinků.

Jaké problémy pomáhá vodíková voda řešit?

 • Snižuje vysoký tlak (hypertenze)
 • Pomáhá při autoimunitních poruchách a jejich projevech (alergie a další)
 • Cukrovka – zlepšuje stav tuků a cukrů u diabetiků
 • Vrásky – zpomaluje stárnutí pleti a hydratuje ji
 • Eliminuje žaludeční vředy
 • Zlepšuje erekci a zvyšuje aktivitu spermií
 • Snižuje svalovou únavu
 • Pomáhá při překyselení organismu
 • Snižuje poškození buněčných struktur
 • Bojuje proti předčasnému stárnutí
 • Potlačuje záněty
 • Bojuje s nespavostí
 • Posiluje imunitu celého organismu

 

Jak vodíkovou vodu získat?

Vodíkovou vodu nabízí prodejci buď již hotovou a stáčenou do lahve či plechovky, nebo si ji můžete vyrobit sami pomocí tzv. generátoru vodíkové vody. Ten z obyčejné vody během několika minut vytvoří vodu vodíkovou, stačí pouze stisknout tlačítko. Existují také různé varianty generátorů – od velkých domácích či kancelářských až po přenosné, se kterými můžete cestovat a vodíkovou vodu si tak vyrobit doslova kdekoli.

Zaujala vás vodíková voda? Více zjistíte na našem e-shopu, kde nabízíme hned několik různých typů generátorů pro její snadnou domácí výrobu. Rádi vám také pomůžeme s výběrem nebo zodpovíme jakékoli vaše otázky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení