Molekulární vodík efektivní antioxidant

Podle zkušeností zákazníků, kteří již nějakou dobu vodík užívají, byly zaznamenány pozitivní účinky uvolněného molekulárního vodíku, tak jak popisují vědci ve svých odborných studiích. 

 1

Příkladem může být pokles krevního tlaku, snížení koncentrace glukosy v krvi nebo snížení hodnoty cholesterolu a lipidů u osob s metabolickým syndromem. Osoby trpící bolestivostí kloubů pociťují úlevu. U osob trpících bolestmi hlavy došlo k vymizení těchto stavů. Dále ženy pocítily snížení nebo vymizení příznaků spojených s premenstruačním syndromem a bolestivou menstruací. Muži si chválí zvýšení potence. Projevy alergie u osob trpících sennou rýmou nebo alergickým zánětem spojivek se také snížily. Po chirurgických zákrocích dochází k rychlejšímu hojení ran.

Většina osob si chválí lepší kvalitu spánku, tělesnou a duševní svěžest a méně únavy. Molekulární vodík hydratuje a omlazuje pokožku, zlepšuje pleť. U lidí s nadváhou dochází k redukci tělesné hmotnosti. Byla také zaznamenána rychlejší regenerace svalové tkáně po zátěži u sportovců. Molekulární vodík eliminuje obsah kyseliny mléčné, která se do svalu vyplavuje při anaerobní zátěži a je příčinou bolestivosti z překyseleného svalstva.


Podle vědeckých studií může mít molekulární vodík pozitivní vliv na tato onemocnění:


- Diabetes mellitus II.typu
- Alzheimerova choroba
- Zánět slinivky břišní
- Nespavost
- Záněty jater
- Glaukom
- Záněty střev
- Nedoslýchavost
- Ateroskleróza
- Záněty kloubů
- Metabolický syndrom
- Překyselení organismu
- Obezita
- Posílení imunity
- Regulace krevního tlaku /hyper i hypotenze
- Onkologická onemocnění
- Ischemická choroba srdeční
- Parkinsonova choroba
- Infarkt myokardu
- Mozkové mrtvice
- Autoimunitní choroby (alergie, roztroušená skleróza)
- Ochrana ledvin u zánětů, po transplantaci a při chemoterapii

Molekulární vodík je tím nejlepším antioxidantem.

 www.h2fit.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení