Molekulární vodík efektivní antioxidant

Podle zkušeností zákazníků, kteří již nějakou dobu vodík užívají, byly zaznamenány pozitivní účinky uvolněného molekulárního vodíku, tak jak popisují vědci ve svých odborných studiích. 

 1

Příkladem může být pokles krevního tlaku, snížení koncentrace glukosy v krvi nebo snížení hodnoty cholesterolu a lipidů u osob s metabolickým syndromem. Osoby trpící bolestivostí kloubů pociťují úlevu. U osob trpících bolestmi hlavy došlo k vymizení těchto stavů. Dále ženy pocítily snížení nebo vymizení příznaků spojených s premenstruačním syndromem a bolestivou menstruací. Muži si chválí zvýšení potence. Projevy alergie u osob trpících sennou rýmou nebo alergickým zánětem spojivek se také snížily. Po chirurgických zákrocích dochází k rychlejšímu hojení ran.

Většina osob si chválí lepší kvalitu spánku, tělesnou a duševní svěžest a méně únavy. Molekulární vodík hydratuje a omlazuje pokožku, zlepšuje pleť. U lidí s nadváhou dochází k redukci tělesné hmotnosti. Byla také zaznamenána rychlejší regenerace svalové tkáně po zátěži u sportovců. Molekulární vodík eliminuje obsah kyseliny mléčné, která se do svalu vyplavuje při anaerobní zátěži a je příčinou bolestivosti z překyseleného svalstva.


Podle vědeckých studií může mít molekulární vodík pozitivní vliv na tato onemocnění:


- Diabetes mellitus II.typu
- Alzheimerova choroba
- Zánět slinivky břišní
- Nespavost
- Záněty jater
- Glaukom
- Záněty střev
- Nedoslýchavost
- Ateroskleróza
- Záněty kloubů
- Metabolický syndrom
- Překyselení organismu
- Obezita
- Posílení imunity
- Regulace krevního tlaku /hyper i hypotenze
- Onkologická onemocnění
- Ischemická choroba srdeční
- Parkinsonova choroba
- Infarkt myokardu
- Mozkové mrtvice
- Autoimunitní choroby (alergie, roztroušená skleróza)
- Ochrana ledvin u zánětů, po transplantaci a při chemoterapii

Molekulární vodík je tím nejlepším antioxidantem.

 www.h2fit.cz