Jak připravit vodíkovou vodu

Rychlejší regeneraci nebo snadnější hubnutí máte na dosah ruky. V tomto článku vám totiž ukážeme, jak si doma vyrobit nápoj, který vám s tím vším pomůže.

V dnešní době jen těžko narazíte na oblíbenější sportovní nápoj populární mezi sportovci. A nejen mezi nimi. Vodíková voda se totiž může pochlubit celou řadou zdravotních benefitů. O nich toho ale bylo napsáno už dost. I na našem blogu si můžete přečíst souhrn toho nejdůležitějšího, co o tomto nápoji potřebujete vědět. Tentokrát vám ale přinášíme návod, jak si vodíkovou vodu můžete snadno připravit doma.
Generátor vodíkové vody nebo ionizátor H2.
Nejjednodušším způsobem je pořídit si generátor vodíkové vody. Ten obohacuje vodu na principu elektrolýzy. Způsobů, jak toho může dosáhnout, je hned několik.

V naší nabídce ale naleznete pouze takové přístroje, které vsází na ty nejmodernější technologie. Je tedy velice důležité, aby přístroje zajišťovali maximální kvalitu vodíkové vody, i když fungují odlišným způsobem. V naší nabídce naleznete generátory a ionizátory, které můžete mít doma na kuchyňské lince, nebo ty, které jdou snadno přenášet. Takže si je můžete vzít třeba do přírody nebo na výlet, kde blahodárných účinků vodíkové vody využijete naplno.

Alternativa vodíkové tablety

Pokud potřebujete na cestách ušetřit každý prostor a nechce se vám tahat láhev, pak pro vás máme řešení – vodíkové tablety. Ty se hodí především na cesty, ale používat je můžete i doma jako náhradu vody obohacené vodíkem. Tablety z naší nabídky jsou skvělou alternativou nejen pro ty, kteří chtějí ušetřit místo na cestách nebo čas spojený s přípravou vody.
Tablety obsahují vodík ve vysoké koncentraci, který se postupně uvolňuje ve vašem trávicím traktu po dobu šesti hodin. Dokonale tak nahradí klasický nápoj a ušetří vám spoustu práce spojené nejen s přípravou vodíkové vody. Molekulární vodík v tabletách navíc nabízíme v několika různých variantách. Díky tomu si vybere opravdu každý.

Jak molekulární vodík v tabletách, tak vodíková voda přinášejí skvělé benefity, kterých si budete moct užívat nejen při intenzivním fyzickém výkonu. U generátorů vodíkové vody si ale dávejte pozor na to, abyste výsledný produkt v podobě vody obohacené vodíkem spotřebovali včas, nejlépe do 15 minut. Jestliže ji necháte delší dobu stát na vzduchu, vodík z vaší vody vyprchá a vy přijdete o všechny jeho blahodárné účinky.
Nezapomínejte ani na pravidelnou konzumaci. Pijte ji každý den v dostatečném množství. To platí dvojnásob v případě, pokud se zrovna chystáte sportovat. Pro optimální účinky byste totiž měli vodík užít jak před výkonem, tak během výkonu i po něm. Zrychlíte si tak regeneraci před dalším cvičením.