MOLEKULÁRNÍ VODÍK - PRAMEN ZDRAVÍ A KRÁSY

Molekulární vodík je úžasná malá molekula, kterou vyrábí naše tělo prostřednictvím střevní flóry. Dnešní věda zatím nezná všechny jeho funkce a mechanizmy účinku, ale to, co víme, je průlomové.

V jistém smyslu se dá říct, že je to nejsilnější antioxidant stvořený přírodou. Molekuly vodíku pronikají do buněk, kde probíhá samotný metabolizmus, a likvidují škodlivé volné radikály v místě jejich vzniku dřív, než tyto radikály stihnou napáchat škody.

Stres, který provází dnešní životní styl, je mnohonásobně větší, než pro jaký bylo naše tělo stvořené.  I když je to známý fakt, málokdo si uvědomuje, že jde o biochemickou reakci, která je regulovaná žlázami s vnitřní sekrecí, čili – „centrálními regulátory“ v lidském těle,  a v jeho důsledku na konci řetězu je vyprodukováno veliké množství toxických volných radikálů a kyselin metabolitů. Čím větší a déle trvající stres, tím větší produkce a zátěž pro naše tělo.
Proč je to problém? Nahromadění těchto látek má za následek změny v chemii lidského těla a svého rodu „intoxikace“. V praxi to konči projevy celé řady chorob, které označujeme jako „civilizační  nemoci“.  Velkou měrou na jejich rozvoji se podílí chronický zánět, který probíhá v biochemicky nevyrovnaném těle.

Další výsledek stresujícího způsobu života je rychlé stárnutí. Toxické volné radikály a kyselé metabolity, které jsem již zmínila, máji schopnost ničit podkožní vazivo,  dehydratovat, a v důsledku se objevují vrásky, suchá kůže a celková sešlost.

uvod

 Ve své poradně přijímám klienty, kteří potřebují řešit právě tyto a podobné stavy. Chtějí být zdraví, vitální, a to přirozeným způsobem, bez použití chemických přípravků, které jsou běžně k dostání. Jde o lidi, kteří nejsou spokojení s chemickou léčbou z různých důvodů, nejsou spokojení s přístupem klasické konvenční medicíny, anebo z toho důvodu, že konvenční medicína nedokáže odpovědět, co se s nimi děje. Při své práci používám celou plejádu  metod jak diagnostických, tak i terapeutických. Základem a začátkem vždy  je nasadit to nejdůležitější, tedy molekulární vodík, neboli terapii molekulárním vodíkem. Jako zdroj používám již roky ověřený a navíc patentovaný a klinicky testovaný produkt RealH2, který je jedinou tabletou na světě uvolňující molekulární vodík v lidském organismu po dobu až 6 hodin.

Molekulární vodík produkovaný tímto přípravkem má schopnosti velmi silného antioxidantu, který „zhasíná“ zánětlivé procesy v těle tím, že jim odebírá „palivo“, tzv. volné kyslíkové a peroxinitritové radikály. A tím dovoluje imunitnímu systému, aby zahojil a zregeneroval postižené místo, a pak i celé tělo. Molekulární vodík představuje účinný alkalizující faktor, který napomáhá uvolňovat rezervy lidského těla k samovytvoření správného vnitřního prostředí.
Již zmíněný produkt RealH2 sama užívám a doporučuji svým klientům od samotného začátku, kdy přišel na evropský trh. Molekulární vodík se používá v praxi v jihovýchodní Asii, a to formou inhalací, anebo vodíkem obohacenou vodou, které jsou ale technologicky velmi náročné. Dostat do ruky tabletku, která generuje v těle velké množství tohoto terapeutického plynu, rozšířila možnosti péče o tělo mnohonásobně. Zmíním se o několika případech, kdy již opakovaně vidíme mnohdy velmi rychle se dostavující pozitivní účinky při použití produktu RealH2.

U klientů, kteří ke mně přijdou s chorobami jako jsou cukrovka, bronchiální astmata, chronické choroby trávícího traktu, chronické kloubní obtíže a další nezhoubné projevy civilizačních chorob, můžeme při aplikaci terapie molekulárním vodíkem pozorovat velmi pozitivní výsledky. V důsledku snížení zánětu ustávají během několika dnů chronické bolesti, a tím se snižuje potřeba chemických analgetik. Následně pak nastává zlepšení funkce postiženého orgánu a snížení potřebných dávek dalších chemických léků. V některých případech jsme zaznamenali i nutnost jejich vysazení. Z praxe již víme, že pokud lidé užívají jiné potravinové doplňky a kombinují je právě s molekulárním vodíkem, docílí mnohem lepšího vstřebávaní těchto potravinových doplňků, a mohou tedy snížit i jejich dávkování.

Například také u klientů, kteří užívají substituci hormonů štítné žlázy, a kteří cítí vedlejší účinky této hormonální terapie, se při pravidelném užívání vodíkových tablet lépe s touto léčbou sladí a nepříjemné vedlejší účinky mizí.

dna

Další skupina klientů, kteří ke mně přicházejí, jsou lidé s onkologickým onemocněním. V tomto případě molekulární vodík generovaný RealH2 napomáhá v první řadě k narovnání metabolického stavu, což má za důsledek, že se lidé cítí lépe a vitálněji. Důsledkem nasazení terapie molekulárním vodíkem je alkalizace vnitřního prostředí, která je nepříznivá k rozvoji metastáz.  V případě podstoupení chemoterapie nebo radioterapie v kombinaci s terapií molekulárním vodíkem dochází k eliminaci nežádoucích účinků s mnohem lepším výsledkem.

Samostatnou kapitolou jsou sportovci, kteří profitují z toho, že molekulární vodík napomáhá k velmi rychlému vyloučení kyselých metabolitů, včetně kyseliny mléčné, která způsobuje únavu a svalové bolesti při sportovním výkonu. Proto je jejich regenerace rychlá, a to v řádu hodin. Sportovci jsou pak připraveni nadále trénovat a mít o to lepší výsledky. Molekulární vodík zlepšuje velmi výrazně cirkulaci krve, a tak napomáhá vyššímu okysličení a vyživení tkání.


Závěrem: vodíkové lékařství je relativně nový lékařský směr, ale vychází z přírodních principů a využívá schopností molekulárního vodíku - tělu přirozené látky - aby navracel sílu imunitnímu systému k uzdravení a regeneraci celého těla. Konkrétně dochází ke zlepšení kvality pleti, k navrácení funkcí vnitřních orgánů a snížení potřeby chemické léčby.

zdroj www.moderni-lekar.com

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení