Proti kyselosti proti zánětu

 

Někomu to trvá déle a jiný se rozhodne hned, že chce sám pro sebe něco udělat a začne užívat molekulární vodík. S věkem totiž přibývají neduhy, nemoci, vrásky se prohlubují, ubývají síly…atd.

Molekulární vodík proniká všemi biologickými strukturami a plní tam své poslání. Síla účinku je v jeho velikosti, resp. v jeho malé velikosti, protože díky ní snadno proniká do buněk, a tak působí v celém těle. Odstraňuje nežádoucí, informuje, kde se má co napravit, vyčistit, přitom je zcela bez vedlejších účinků. Při jeho reakci s volnými radikály vznikne obyčejná voda, která působí v našem organizmu blahodárně. Je to opravdu velmi účinný antioxidant, neutralizující volné radikály, které v těle vznikají každým okamžikem, nebo je přijímáme ne vlastní vinou z okolí, a to za vzniku obyčejné vody. Lze použít přirovnání, že „vyplachuje“ toxické reaktivní formy kyslíku. Je to unikátní, a hlavně jednoduchý a přirozený terapeutický postup, který pomáhá od mnoha nemocí.

02-jak-vznikaji-volne-radikaly

Proti kyselosti znamená proti zánětu
Pacienti, kteří trpí např. Crohnovou nemocí, mají poškozenou střevní mikroflóru, mají tzv. dysbiózu. V tom prostředí je pH posunuto směrem ke kyselé formě. Zdravé prostředí ve střevu zaručuje, aby se uvolňoval molekulární vodík, ale v prostředí Crohnovy choroby se tak neděje. Naopak, tvoří se zánět. Praxe pak přináší spoustu léků, jež mají za úkol zánět zastavit, seznam by byl dlouhý. Každý z nich má vedlejší projevy, a navíc opět prohlubuje dysbiózu a kyselé pH. Je třeba podotknout, že se na vývoji nemoci u každého jedince podílí mnoho faktorů, zde jsem uvedl jeden z nich.

Léčení musí být komplexní
Pokud je součástí léčby snaha o vyrovnání acidobazické rovnováhy a o správné osídlení mikroflóry a pokud se přidá molekulární vodík, pak vznikne základní situace v těle, kdy má přirozený obranný systém člověka větší šanci se s nemocí vyrovnat.

Vodíková tabletka
Existuje pro tento účel patentovaná vodíková tabletka RealH2, směs minerálů s obsahem čisté přírodní směsi, která generuje aktivní vodík, uvolní bilióny záporně nabitých vodíkových mikroskopických bublinek. O působení vodíku v lidském těle existuje několik studií a je jasné, že má velké antioxidační schopnosti a přetlačuje pH do alkalické polohy. Reakce vodíku je rychlá. Jakmile se vodík dostane do trávicího traktu, začne se v žaludku uvolňovat a pronikat do těla, tam se váže na přebytečné volné radikály, zruší špatné vazby, a tak okamžitě hasí záněty…Molekulární vodík je potřebný vlastně pro každou chronickou nemoc, chronický zánět. V takovém prostředí je kyselost, působí tam zrádné volné radikály, které kradou zdravým buňkám potřebný elektron, a ty tím chřadnou. Je to vlastně princip stárnutí, únavy, vyčerpání, tvoří se základ pro degenerativní procesy, pro rakovinu. Ovšem pokud tělem dlouhodobě prochází RealH2 s uvolněným vodíkem, je to pro tělo úleva a šance bojovat s oxidativním stresem, a tím i se zánětem a chronickou nemocí.

 

20190101_134734

 

www.h2fit.cz