Proti kyselosti proti zánětu

 

Někomu to trvá déle a jiný se rozhodne hned, že chce sám pro sebe něco udělat a začne užívat molekulární vodík. S věkem totiž přibývají neduhy, nemoci, vrásky se prohlubují, ubývají síly…atd.

Molekulární vodík proniká všemi biologickými strukturami a plní tam své poslání. Síla účinku je v jeho velikosti, resp. v jeho malé velikosti, protože díky ní snadno proniká do buněk, a tak působí v celém těle. Odstraňuje nežádoucí, informuje, kde se má co napravit, vyčistit, přitom je zcela bez vedlejších účinků. Při jeho reakci s volnými radikály vznikne obyčejná voda, která působí v našem organizmu blahodárně. Je to opravdu velmi účinný antioxidant, neutralizující volné radikály, které v těle vznikají každým okamžikem, nebo je přijímáme ne vlastní vinou z okolí, a to za vzniku obyčejné vody. Lze použít přirovnání, že „vyplachuje“ toxické reaktivní formy kyslíku. Je to unikátní, a hlavně jednoduchý a přirozený terapeutický postup, který pomáhá od mnoha nemocí.

02-jak-vznikaji-volne-radikaly

Proti kyselosti znamená proti zánětu
Pacienti, kteří trpí např. Crohnovou nemocí, mají poškozenou střevní mikroflóru, mají tzv. dysbiózu. V tom prostředí je pH posunuto směrem ke kyselé formě. Zdravé prostředí ve střevu zaručuje, aby se uvolňoval molekulární vodík, ale v prostředí Crohnovy choroby se tak neděje. Naopak, tvoří se zánět. Praxe pak přináší spoustu léků, jež mají za úkol zánět zastavit, seznam by byl dlouhý. Každý z nich má vedlejší projevy, a navíc opět prohlubuje dysbiózu a kyselé pH. Je třeba podotknout, že se na vývoji nemoci u každého jedince podílí mnoho faktorů, zde jsem uvedl jeden z nich.

Léčení musí být komplexní
Pokud je součástí léčby snaha o vyrovnání acidobazické rovnováhy a o správné osídlení mikroflóry a pokud se přidá molekulární vodík, pak vznikne základní situace v těle, kdy má přirozený obranný systém člověka větší šanci se s nemocí vyrovnat.

Vodíková tabletka
Existuje pro tento účel patentovaná vodíková tabletka RealH2, směs minerálů s obsahem čisté přírodní směsi, která generuje aktivní vodík, uvolní bilióny záporně nabitých vodíkových mikroskopických bublinek. O působení vodíku v lidském těle existuje několik studií a je jasné, že má velké antioxidační schopnosti a přetlačuje pH do alkalické polohy. Reakce vodíku je rychlá. Jakmile se vodík dostane do trávicího traktu, začne se v žaludku uvolňovat a pronikat do těla, tam se váže na přebytečné volné radikály, zruší špatné vazby, a tak okamžitě hasí záněty…Molekulární vodík je potřebný vlastně pro každou chronickou nemoc, chronický zánět. V takovém prostředí je kyselost, působí tam zrádné volné radikály, které kradou zdravým buňkám potřebný elektron, a ty tím chřadnou. Je to vlastně princip stárnutí, únavy, vyčerpání, tvoří se základ pro degenerativní procesy, pro rakovinu. Ovšem pokud tělem dlouhodobě prochází RealH2 s uvolněným vodíkem, je to pro tělo úleva a šance bojovat s oxidativním stresem, a tím i se zánětem a chronickou nemocí.

 

20190101_134734

 

www.h2fit.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení