Real H2 vodíkové tablety jako doplněk stravy

Real H2 vodíkové tablety jako doplněk stravy

 

20181207_145835 (1)_1

Real H2 je certifikovný produkt vyráběný v Srbsku, který je registrován v EU databázi vedené ministerstvem zdravotnictví.

 

Tablety Real H2 jsou výživovým doplňkem stravy určeným ke zvýšení odolnosti našeho těla proti stresu, k uvolnění po fyzické a duševní námaze, zlepšení celkové kondice, zpomalují proces stárnutí a mají pozitivní vliv na pokožku.

 

Nejpraktičtější a nejbezpečnější způsob využití molekulárního vodíku je orální. 

Další informace a studie naleznete na následujících odkazech:

http://www.molecularhydrogeninstitute.com
http://www.molecularhydrogenstudies.com

O VYNÁLEZCI – PROF. DUŠAN MILJKOVIC

JE TO VĚDEC S VÍCE NEŽ 50 LETY ZKUŠENOSTÍ VE VÝZKUMU V BIOLOGICKÉ CHEMII

MÁ NA SVÉM KONTĚ JIŽ VÍCE NEŽ 30 UZNANÝCH PATENTŮ (HLAVNĚ V USA, ALE VĚTŠINA JEHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PATENTŮ JE UZNÁNA CELOSVĚTOVĚ).

Už mnohokrát bylo prokázáno, že oxidační stres má velmi nepříznivý vliv na lidské zdraví a vitalitu, protože poškozuje některé životně důležité funkce buněk a je jednou z hlavních příčin jiných mimořádně důležitých, ale negativních zdravotních faktorů známých jako zánět.

 

Frekvence oxidačního stresu je překvapivá; tuto skutečnost potvrdilo množství vědeckých výzkumníků, kteří dospěli k závěru, že více než 100 běžných onemocnění má jako primární nebo sekundární příčinu oxidační stres. Oxidační stres má také několik nepříznivých biologických vlivů na rostlinnou a zvířecí říši.

Na základě dlouhé a úspěšné vědecké kariéry profesora Miljkovice vám můžeme jím vyvinuté a patentované vodíkové antioxidační produkty vřele doporučit.

Profesor Miljkovic strávil posledních 20 let (jako vědec a vynálezce) zkoumáním nových silných antioxidantů. Snažil se najít “ideální” antioxidant, který nevytváří volnou radikálovou řetězovou reakci, ale který blokuje škodlivé volné radikály v jediném kroku – přeměnou volného radikálu na stabilní redukční produkt. Jednoduše řečeno, přeměna škodlivých radikálů aktivního kyslíku na molekuly vody.

Před rokem našel správnou kombinaci přísad, aby vytvořil silný a zdravý antioxidační systém (založený na “aktivní vodíkové molekule”).

Nyní vám představujeme nejnovější verzi jeho vynálezu nazvanou Real H2.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení