Real H2 vodíkové tablety jako doplněk stravy

Real H2 vodíkové tablety jako doplněk stravy

 

20181207_145835 (1)_1

Real H2 je certifikovný produkt vyráběný v Srbsku, který je registrován v EU databázi vedené ministerstvem zdravotnictví.

 

Tablety Real H2 jsou výživovým doplňkem stravy určeným ke zvýšení odolnosti našeho těla proti stresu, k uvolnění po fyzické a duševní námaze, zlepšení celkové kondice, zpomalují proces stárnutí a mají pozitivní vliv na pokožku.

 

Nejpraktičtější a nejbezpečnější způsob využití molekulárního vodíku je orální. 

Další informace a studie naleznete na následujících odkazech:

http://www.molecularhydrogeninstitute.com
http://www.molecularhydrogenstudies.com

O VYNÁLEZCI – PROF. DUŠAN MILJKOVIC

JE TO VĚDEC S VÍCE NEŽ 50 LETY ZKUŠENOSTÍ VE VÝZKUMU V BIOLOGICKÉ CHEMII

MÁ NA SVÉM KONTĚ JIŽ VÍCE NEŽ 30 UZNANÝCH PATENTŮ (HLAVNĚ V USA, ALE VĚTŠINA JEHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PATENTŮ JE UZNÁNA CELOSVĚTOVĚ).

Už mnohokrát bylo prokázáno, že oxidační stres má velmi nepříznivý vliv na lidské zdraví a vitalitu, protože poškozuje některé životně důležité funkce buněk a je jednou z hlavních příčin jiných mimořádně důležitých, ale negativních zdravotních faktorů známých jako zánět.

 

Frekvence oxidačního stresu je překvapivá; tuto skutečnost potvrdilo množství vědeckých výzkumníků, kteří dospěli k závěru, že více než 100 běžných onemocnění má jako primární nebo sekundární příčinu oxidační stres. Oxidační stres má také několik nepříznivých biologických vlivů na rostlinnou a zvířecí říši.

Na základě dlouhé a úspěšné vědecké kariéry profesora Miljkovice vám můžeme jím vyvinuté a patentované vodíkové antioxidační produkty vřele doporučit.

Profesor Miljkovic strávil posledních 20 let (jako vědec a vynálezce) zkoumáním nových silných antioxidantů. Snažil se najít “ideální” antioxidant, který nevytváří volnou radikálovou řetězovou reakci, ale který blokuje škodlivé volné radikály v jediném kroku – přeměnou volného radikálu na stabilní redukční produkt. Jednoduše řečeno, přeměna škodlivých radikálů aktivního kyslíku na molekuly vody.

Před rokem našel správnou kombinaci přísad, aby vytvořil silný a zdravý antioxidační systém (založený na “aktivní vodíkové molekule”).

Nyní vám představujeme nejnovější verzi jeho vynálezu nazvanou Real H2.