Sport a molekulární vodík

 
 

Pro sportovce je hlavním parametrem VÝKON a kvalitní REGENERACE.

Co je však neméně důležité, kdy bude schopen podat maximální výkon znovu. Proto sportovec nutně potřebuje kvalitní a rychlou REGENERACI. Co je dále důležité, aby produkty byly v pořádku z hlediska dopingové kontroly a aby podporovaly dobré ZDRAVÍ sportovce. Vše je samozřejmě na čistě přírodní bázi.

 

Úžasné je, že produkty vodíkové tablety dokáží nabídnout toto vše, navíc urychlí a zkvalitní REKONVALESCENCI po zranění, či po lékařském zákroku apod.

 

VÝKON – Zjednodušeně se dá říci, tím, že produkty udržují organismus zásaditý, tím je zlikvidován potenciál mnoha zdravotních problémů, tělo pak nemusí řešit tyto problémy a uvolní energii k výkonu. 

REGENERACE – Molekulární vodík eliminuje obsah kyseliny mléčné, která se do svalu vyplavuje při zátěži a je příčinou bolestivosti u překyseleného svalstva. Byla zaznamenána rychlejší regenerace svalové tkáně u sportovců po zátěži. A opět zásadité prostředí umožňuje rychlejší regeneraci bez místních zánětů.

REKONVALESCENCE – je neoddiskutovatelné že pokud je organismus zásaditější a tudíž např. nevznikají záněty, dochází k rychlejší rekonvalescenci pro úrazech, operačních zákrocích, plastických operacích, chemoterapii, transplantacích apod. 

ZDRAVÍ – Zakyselené tělo je zdrojem zánětů a dalších zdravotních problémů. Proto když organismus odkyselíte, přispějete výrazným způsobem ke svému zdraví. Podle posledních vědeckých studií může mít molekulární vodík pozitivní vliv např. u diabetes, zánětů (slinivka, jater, střev, kloubů…), autoimunitní choroby (alergie, RS), metabolický syndrom, obezita, krevní tlak, ischemická choroba srdeční, infarkt, mozková mrtvice, ateroskleróza, Parkinsonova a Alzheimerova choroba, nespavost, glaukom, nedoslýchavost, překyselení organismu, onkologická onemocnění, ochrana ledvin – záněty po transplantaci a při chemoterapii

 www.h2fit.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení