Co je SPE/PEM membránová technologie? vodíková voda

Co kdybychom mohli získat ty nejlepší zdravotní výhody jen z několika sklenic vody?

Studie prokázaly, že když se do vaší běžné vody přidávají protony a elektrony, které jí také dodávají vysoké množství vodíku, poskytuje to obrovské zdravotní výhody. Ve skutečnosti se takováto voda v Japonsku pravidelně konzumuje od 60. let. Díky svým vynikajícím buněčným složkám, které z něj činí silnou antioxidační a protizánětlivou terapii, je to rozhodně něco výjimečného pro celý lékařský svět.

Nyní na trhu můžete najít nejrůznější přístroje, které inzerují, že dělají nejlepší vodu bohatou na vodík. A není pochyb o tom, že se svět o tomto novém typu vody dostal do plné nákupní „mánie“.

Není to žádným překvapením a proč také, když se podíváte na všechny zdravotní vlastnosti a výhody, které vodík jak inhalace tak pití vodíkové vody vašemu tělu přináší. V současné době je předmětem více než stovek různých výzkumných a lékařských studií a na cestě k léčbě více než 140 různých zdravotních stavů. Zí to jako další zázrak, že?

Jak vyrábět vodu bohatou na vodík tím nejlepším možným způsobem? Podíváme se na to, proč je membránová technologie SPE / PEM nejlepší dostupnou metodou pro výrobu vaší vody bohaté na vodík.

BEZPEČNÉ A ČISTÉ

U výroby čisté vodíkové vody je nejnovější technologie zvaná Solid Poly Electrolytic technology (SPE) a Proton Exchange Membrane (PEM). S toto technologií, je tak možno vyrobit čistou a jednu s nejlepších bezpečných vod bohatou na vodík. Když je vaše voda bohatá na vodík čistá a bezpečná, vaše tělo lépe snáze vstřebává výhody vodíku. Pamatujte, že vodík je nejmenší známá buňka, která může procházet vaším tělem a dospět ke zdroji jakýchkoli problémů, což mu umožňuje poskytovat zdravotní výhody přímo na problém.

Mít tak správný systém pro vytváření vodíku je tedy velmi důležité. SPE / PEM vytvoří čistou vodu bohatou na vodík bez zbytkového chloru nebo ozonu ve vodě. Háček zde však je ten, že Vaše zařízení musí být správně navrženo s membránou SPE/PEM tak, aby bylo zajištěno vytvoření pouze čisté pitné vodíkové vody.


SPE_PEM

Technologie SPE/PEM spočívá v generování lepší vody bohaté na vodík bez zbytků chloru nebo ozonu. Proto je důležité, aby vodíkové zařízení, které používáte, mělo v přístroji opravdu navržen skutečný „vypouštěcí“ ventil (otvor) pro uvolňování těchto odpadních plynů.

Bez takového skutečného vypouštěcího „ventilu“ odpadních plynů budou plyny chloru a ozonu spláchnuty zpět do pitné vody a to zanechá ve vaší pitné vodě zápach chlóru nebo ozonu.

Taktéž některé přístroje - generátory a lahve na výrobu vodíku mimo to, že nemají nejnovější technologie a „odpadní“ potrubí, tak ještě navíc používají na výrobu přístrojů necertifikované materiály, jako jsou měkčené plasty, kovové anody a katody...

Přes tyto jednotlivé drobné díly přechází vodíková „elektrolýza“ která s těchto materiálu může do takto vyrobené vodíkové vody vypouštět i některé těžké kovy ,rez a další nečistoty, které zde určitě nechcete. To by mohlo způsobit více problémů našemu organizmu a zdraví, což je opak toho, co opravdu chceme!

Dbejte na to, že budete pít tu nejvyšší a nejčistější kvalitu vody bohaté na vodík s odstraněním zbytkového chloru, ozonových plynů a navíc bez těžkých kovů a dalších nečistot s použitých materiálů !


Generátory využívající SPE/PEM rychleji obohacují vodu vodíkem. Za pár minut bude vaše voda obohacena o miliony částic vodíku. Proto je PEM a SPE technologie využívající protonovou membránu nejlepší metodou pro výrobu vody bohaté na vodík. 

Pokud tedy váš vodíkový generátor nepoužívá SPE / PEM technologií s odpadním otvorem, nedoporučujeme to kupovat.

 

zdroj http://www.molecularhydrogeninstitute.com/