Vytvořte si vlastní vodíkovou vodu - jednoduše, rychle a kdekoli

 

 
 
 
 
 

Co kdyby existoval opravdu jednoduchý způsob, jak zlepšit své zdraví a vybudovat si imunitní systém našeho těla?

Co kdyby, to bylo tak jednoduché, jako pít více vody? Ale ne jenom obyčejné vody - vody obohacené o molekulární vodík. Vodíková voda je voda, která je obohacena vodíkem (H2). Přínosy této vody jsou známi už mnoho let, ale teprve nedávno se dostali na širokou veřejnost.

 

Jak funguje vodík v těle?

Molekulární vodík (H2) může pomoci vašemu tělu dvěma způsoby.

Nejprve jako selektivní antioxidant - neutralizuje pouze cytotoxické buňky volných radikálů - buňky, které způsobují poškození vašeho těla.

A druhá výhoda použití molekulárního vodíku je, že stimuluje produkci vlastního antioxidačního systému těla. Tyto antioxidanty jsou silné a pomáhají snižovat oxidační stres v těle, který je spojen s téměř všemi lidskými nemocemi.

Jak a kde vzít vodíkovou vodu?
 

Vodíková voda je prostě voda, která je obohacena o molekulární vodík. Můžete si koupit generátor na výrobu vodíkové vody, ale mnohdy jsou nekvalitní a nastávají časté problémy, musí se neustále dobíjet, mohou se při generování vodíku uvolnit nebezpečné látky, jsou drahé, těžko se čistí a všechny produkují jen mezi 0,1 - 0,5 PPM vodíku, což je opravdu velmi málo. 

Existuje mnohem jednodušší způsob, jak si zajistit, že získáte čerstvou vodu bohatou na molekulární vodík.

Můžete si vyrobit vlastní vodíkovou vodu snadnou cestou pomocí tablet HydroGEN Power 4PPM. Tyto tablety jsou schopny produkovat dostatek molekulárního vodíku pro nasycení 0,5l vody s obsahem 4 PPM * to daleko přesahuje to, co může některá z ostatních metod dosáhnout. Naproti tomu jak ionizátory, tak vodíkové přístroje typicky vytvářejí jen mezi 0,1 až 0,5 PPM a časem se zhoršují.

U tablet vám stačí jakákoliv čistá voda, nemusíte sebou tahat přístroj, který se může kdykoliv vybít.

Tablety jsou skladné - vejdou se do kapsy...

Jak používat vodíkové tablety.
 
Vhoďte jednu tabletu do 0,5l čisté vody. Tablety se obvykle rozpouštějí během jedné minuty, počkejte dokud se úplně nerozpustí, následně můžete vodíkovou vodu použít.
 
Vidíte, je to velmi snadné!