Dětský rybí olej - PURE ARCTIC OIL FOR KIDS

Kód: 208
Neohodnoceno
Značka: EQOLOGY
829 Kč
Skladem

Čistý omega-3 olej pro děti ze 100% ryb divoce žijících v arktických vodách v kombinaci s vysoce kvalitním organickým olivovým olejem lisovaným za studena, vitaminem D3 a přidanou příchutí čerstvých lesních plodů!

 

88x31_zbozi3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Eqology Pure Arctic Oil For Kids se vyrábí a je určen pro děti a obsahuje živiny, které děti a teenageři potřebují. V tomto zranitelném věku je zvlášť důležité vybrat si kvalitní omega-3 olej s nízkým obsahem nežádoucích látek, jako jsou těžké kovy a toxiny z prostředí, protože funkce dětského jater ještě není plně vyvinuta. Eqology Pure Arctic Oil For Kids je produkt zahrnující celé spektrum omega-3, do kterého patří přírodní a esenciální omega-3 nenasycené mastné kyseliny bohaté na EPA a DHA z čerstvých norských ryb. Dětem chutná výjimečně dobře díky přírodní chuti lesních plodů.

Neobsahuje žádné jiné přidané rybí oleje ani syntetické doplňky;
Vyvážený olej pro optimální poměr mezi množstvím omega-6 a omega-3;
Prospěšný pro kardiovaskulární systém, mozek, zrak, imunitní systém a svalstvo;
Přispívá k normálnímu krevnímu tlaku a normální hladině cholesterolu, vápníku a triglyceridů v krvi;
Tento rybí olej má certifikaci MSC a CoC a pochází z udržitelných zdrojů norského rybářského průmyslu;
Přidáno polyfenoly ze za studena lisovaného kvalitního olivového oleje, vitamin D3 a příchuť čerstvých lesních plodů;
100% přírodní.

Rybí olej (94%), organický extra panenský olivový olej lisovaný za studena (5%), přírodní příchuť: lesní plody, antioxidant: přírodní tokoferoly, přírodní rozmarýnový extrakt, vitamín D3.

Nutriční hodnoty Na 100 g Na 5 mL (4,6 g)
Energie 900 kcal/3762 kJ 41 kcal/173 kJ
Tuky 100 g 4,6 g
Saturované 16 g 750 mg
Monosaturované 50 g 2300 mg
Polysaturované 32 g 1450 mg
Uhlohydráty 0 g 0 g
Cukry 0 g 0 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0 g 0 g
Vitamín D (DOD = 5 ug) 348 ug 16 ug

 

Energie a tuky g na 100 g kcal mg na 5 mL (4,6 g) kcal
Omega-3 24 216 1120 10
EPA 8,5 77 390 4
DHA 10 90 470 4
Omega-9 28 252 1300 12

 

Doporučená denní dávka
0,15 ml na 1 kg tělesné hmotnosti. 1 ml obsahuje celkem 172 mg DHA a EPA. Pure Arctic Oil For Kids doporučujeme dětem a teenagerům ve věku od 3 do 16. Výživové doplňky by se neměly používat jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Varování
Užíváte antikoagulancia, jste těhotná nebo plánujete podat lék dítěti mladšímu než 1 rok, poraďte se se svým lékařem.

Skladování
Neotevřené lahvičky by se měly skladovat na tmavém, suchém a chladném místě nebo v chladničce. Otevřená lahvička by měla uchovávat v chladničce a použít se do 90 dní. V případě skladování při teplotě nižší než 4 ° C se může produkt z důvodu přítomnosti olivového oleje zakalit. Po několika minutách při pokojové teplotě bude zase produkt čirý. Skladujte mimo dosah malých dětí.

 

Zdravotní prohlášení EU


Při denní dávce 250 mg přispívají EPA a DHA k normálnímu fungování srdce;
DHA při denní dávce 250 mg pomáhá udržovat normální funkce mozku a zraku;
Pozitivní vliv vitaminu D3 na zdraví: přispívá k normálnímu fungování svalstva a imunitního systému, normální absorpci vápníku a fosforu, zachovávání normální hladiny vápníku v krvi a normální stavby kostí a zubů.
Nízké hodnoty TOTOX
Hodnota TOTOX představuje celkovou hodnotu oxidace nebo čerstvost oleje. Mnoha dětem rybí olej nechutná. Mnoho produktů nabízených na trhu má výraznou rybí příchuť s nepříjemnou pachutí. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA z rybího oleje jsou extrémně citlivé na oxidaci. To znamená, že jejich kvalitu velmi rychle ovlivňuje kontakt s kyslíkem. Oxidované mastné kyseliny nejsou pro naše zdraví prospěšné. Přesně proto má dobrý rybí olej nízkou hodnotu TOTOX. Světová organizace stanovila maximální hodnotu TOTOX pro omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA na úroveň 26. Eqology Pure Arctic Oil For Kids je jeden z nejčerstvějších rybích olejů na trhu s hodnotou TOTOX v rozsahu od 4 do 6 bez rybí pachuti, takže je velmi chutný a děti ho mají velmi rady.

vitamín D
Eqology Pure Arctic Oil For Kids obsahuje vitamín D, který přispívá k normálnímu fungování imunitního systému a přispívá k normální struktuře kostí. Vitamín D podporuje absorpci vápníku v těle a je klíčovým stavebním prvkem normální kostry. Eqology Pure Arctic Oil For Kids obsahuje 16 mikrogramů vitamínu D na 5 ml, což odpovídá doporučením norské vládní agentury Helsedirektoratet.

lesní plody
Lesní plody přinášejí mnoho živin a jsou skvělým zdrojem antioxidantů a rozpustných vláken. Borůvky, černé maliny a červené maliny mají nejvyšší aktivitu antioxidantů ze všech druhů často konzumovaného ovoce. Tyto bobule kromě toho mohou zlepšovat hladinu cukru a inzulínu v krvi. Díky příchuti lesních plodů mají děti omega-3 olej ještě raději.

dobré vědět
Náš omega-3 olej má certifikát MSC, což potvrzuje jeho nejvyšší kvalitu. Získávány a zpracovány podle nejvyšších standardů udržitelnosti;
Vlastní prestižní udělenou Superior Taste Award 2021 s vysokým skóre dvou zlatých hvězd, což odkazuje na mimořádný produkt;
Pure Arctic Oil For Kids doporučujeme dětem a teenagerům ve věku od 3 do 16;
Vyrobeno v Norsku výlučně pro Eqology v souladu se standardy GMP.

Rybí olej - omega 3

EQOLOGY je Norská společnost, která představuje novou koncepci jak vnímat účinky omega 3 mastných kyselin, vitaminu K2 a dalších doplňků stravy k zlepšení zdravého životního stylu. Ověřená severská kvalita 100% přírodních produktů.

WWW.EQOLOGY.CZ