H2 výhodný set vodíková láhev + dezinfikátor HOCl

Kód: 241
Akce Tip VÝHODNÁ CENA
2 hodnocení
ZDARMAZDARMA 13 800 Kč –10 %
H2 lahev +dezinfikator
13 800 Kč –10 % 12 400 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodíkový generátor / vodíková lahev H2 FIT z TRITANU je nejúčinnější vodíkový generátor třídy 3 v 1. Krásný a propracovaný design láhve zaujme na první pohled, jednoduché a snadné ovládání.

1. produkuje vodu bohatou na vodík

2. generuje plynný vodík, který lze inhalovat pomocí inhalátoru.

3. nadstavec lze použít na běžné PET lahve  

Jedinečnost této vodíkové lahve spočívá v kompaktních rozměrech, snadném používání a pokročilé technologii. Je to vysokotlaký přenosný generátor vodíkové vody, který produkuje vodu bohatou na vodík bez změny PH.

Základna vodíkové láhve je vybavena elektrodou (platina a titan) a technologií PEM (Proton Exchange Membrane) pro generování vodíku 1,3 PPM

 

Generátor dezinfekčního roztoku pro domácí použití. Díky tomuto přístroji budete schopni vyrobit téměř neomezené množství domácí dezinfekce bez přidané chemie. Tento roztok lze využít mnoha způsoby. Od úklidu kuchyňských prostor po čištění ovoce a zeleniny, od toxických pesticidů. Je bezpečný, ekologický, netoxický a nemá žádné vedlejší účinky. Domácnost bez chemie to je výrobník / generátor dezinfekční vody HOCl.

Tento generátor přemění vodu z vodovodu na vodu s nízkou hladinou kyseliny chlorné pro dezinfekci a deodorizaci. 

Vytvořená voda sterilizuje 99,9% škodlivých bakterií a plísní. 

HOCL voda se v Japonsku, Koreji, USA, a některých zemích Evropy používá k bezpečnému (netoxickému), ekologickému způsobu dezinfekce a čištění. Jedná se o HOCl – obyčejnou vodu se solí, která je elektricky aktivovaná. V lékařských publikacích se dočtete, že HOCL používají i bílé krvinky v lidském těle k likvidaci patogenů.