REAL H2 + VITAMIN C KOMPLEX SYNERGY

Kód: 09
1 990 Kč
Skladem

Molekularní vodík v tabletách REAL H2 + Vitamin C komplex SYNERGY = ideální spojení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C má více jak 20 biochemických a fyziologických funkcí. Podporuje tvorbu kolagenových vláken (zpomaluje tvorbu vrásek), aktivuje schopnost pronikání vápníku do kostí (prevence osteoporózy), podporuje krvetvorbu (zlepšuje metabolismus železa), ovlivňuje přenos nervových vzruchů, posiluje imunitní systém atd. Zvířata mají schopnost vytvářet si vitamin C v játrech, člověk tuto schopnost nemá. Jsme proto odkázáni na jeho příjem v potravě. Oficiálně doporučená denní dávka je 1 mg na kilogram váhy. Zvířata však produkují 100 až 500 mg na kilogram váhy.

Každá cigareta „ukradne“ tělu 25 mg vitaminu C - na neutralizaci jedovatých látek z cigaret. A co ostatní jedovaté látky (v potravinách, ve vodě, v ovzduší...)?
Potřebujeme  každý den doplňovat spotřebovaný vitamin C.

Lykopen (výtažek z rajčat) je významný antioxidant, který podporuje vstřebávání vitaminu C. Pomáhá při prevenci aterosklerózy a rakoviny. Podporuje léčbu astmatu a rakoviny prostaty.

Lysin je mimořádně důležitá aminokyselina pro tvorbu kolagenu a pro kvalitu kostí, protože podporuje vstřebávání vápníku.
Podporuje léčbu herpes viru.

Kyselina listová zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů, snižuje hladinu homocysteinu, pomáhá při Crohnově chorobě, chrání při hormonální antikoncepci.
Potlačuje chuť na cigarety a alkohol.

Hořčík je nutný pro činnost buněčných membrán. Reguluje průchod vápníku a dalších iontů do buněk. Ovlivňuje růst a množení buněk.
Reguluje stažitelnost svalových vláken - spolu s vápníkem.

Vitamin B6 působí při přeměně bílkovin a cukrů, pozitivně ovlivňuje náladu a chování, je důležitý při kožních onemocněních, především lupénce a ekzémech.
Podporuje tvorbu červených krvinek a tvorbu nukleových kyselin. Chrání před nadměrnou tvorbou homocysteinu. Podporuje přeměnu látek a krvetvorbu, zabraňuje vzniku nočních svalových křečí, snižuje nepříznivé projevy parkinsonismu a podporuje produkci důležitých hormonů.

C komplex SYNERGY vám doplní všechny tyto pořebné látky ve vyváženém, synergicky působícím poměru.

Složení v jedné tabletě:
vitamin C 500 mg, L-Lysin 100 mg, Vápník (askorban vápenatý) 71 mg, Extrakt růže šípkové 20 mg, Lykopen 2,5 mg, Vitamin B6 1 mg, Kyselina listová 100 μg
Ostatní složky: mikrokrystalická celulóza, hydroxid hořečnatý, hydropropylmetylcelulóza, protispékavá látka: oxid křemičitý a stearan hořečnatý rostlinného původu. 
 

Obsah balení: 100 tablet
Dávkování: 2x denně 1 tableta

 

RealH2, vodíkové tablety je doplněk stravy. Jedná se o revoluční vodíkový produkt nové generace, vyvinutý a vyráběný mezinárodně uznávaným vědcem prof. Dušanem Miljkovičem, který má na svém kontě více než 30 uznaných patentů. Tento produkt obsahuje molekulární vodík, jehož aktivní molekuly plynného vodíku jsou přichyceny ve speciálně navržené potravinářské biopolymetrické matrici.

Tato forma umožňuje postupné uvolňování vodíku během trávení (pomalé uvolňování), což zajišťuje kompletní využití této prospěšné molekuly ve vašem těle. RealH2 je certifikovný produkt vyráběný v Srbsku, exklusivně pro společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o.

RealH2 je certifikovaný produkt vyráběný v Srbsku, který je registrován v EU databázi vedené ministerstvem zdravotnictví.

Podle již dostupných studií a zkušeností z celého světa je známo, že vodík má na tělo mimo jiné tyto zásadní vlivy:
- Zvýšení výkonu a snížení únavy
- Zrychlená regenerace po sportovních výkonech a úrazech
- Odbourávání kyseliny mléčné
- Snížení překyselení organizmu
- Redukce oxidačního stresu (volných radikálů)
- Regenerace DNA
- Biologické omlazení organizmu
- Účinná podpora při terapii chronických nemocí
- Prokrvení a regenerace orgánů
- Účinná prevence proti akutním a chronickým nemocem
- Regenerace, hydratace a omlazení pleti
- Snížení výskytu vrásek
- Podpora při zahlazování jizev a drobných ran
- Vhodné při použití také u chronických ran
Více o molekulárním vodíku zde www.MolekularniVodik.cz

Složení (1 tableta - 577 mg): hořčík [oxid hořečnatý 68.1 mg] 26.0 mg (6.93% DDD*), vápník [citrát vápenatý 20 mg] 2mg (0.25% DDD*), vodík [molekulární vodík] 1 mg (DDD**), maltodextrin 68.1 mg, kyselina citronová (regulátor kyselosti) 27.45 mg, xanthanová guma 136.35 mg, mikrokrystalická celulóza (stabilizátor) 250 mg, stearát hořečnatý (emulgátor) 7 mg.

* DDD - doporučenná denní dávka

** DDD není stanovena