VESTA H2 - ionizátor vody | GOLD

Kód: 226
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Alkaviva
76 900 Kč
Skladem

Edice GOLD - Model VESTA H2 v krásné zlaté barvě.

Nejvyšší model ionizátoru vody s 9 elektrodami na trhu. Obsahuje napájení nové generace SMPS a čistící systém DARC plus, technologii infuze vodíku, která specificky optimalizuje výkon, především obohacování molekulárním vodíkem H2.

Množství H2 až 1.6ppm

9 titanovo-platinových elektrod

ORP až -940

 

Beauty voda, zdravá voda, vodíková voda, hydrogenová voda, čistá voda

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vesta H2 - ionizátor vody
 • Bezkonkurenčni UltraWatter™ filtrace

 • Chytré elektrody – 9ks

 • H2 infuzní technologie

 • Nejpokročilejší DARC čištění

 • Vynikající H2 u každé úrovně pH

Vesta H2 dosahuje vyjímečné hodnoty záporného ORP a H2 při nižších pitných hladinách pH. Kupujete si nový výkonný standard spolu s vysokou spolehlivostí a moderním, atraktivnějším design. 

Má duální filtrační systémem, který odstraňuje 99,9 % kontaminantů, včetně chlóru, chloraminu, farmaceutických látek, těžkých kovů, fluóru a odolných kontaminantů, jako je chróm VI a arsén. Nový model 2018 obsahuje filtry UltraWater Smart Chip Filters, takže budete přesně vědět, kdy máte filtr vyměnit. Výsledkem je to, že dostáváte nejbezpečnější, nejčistší nejzdravější vodu s tou nejlepší chutí na trhu.

Je vědecky dokázané, že molekulární vodík (H2) je nejsilnějším antioxidantem, který známe a jeho pozitivní účinky jsou popsané ve více jak 600 zdravotnických a vědeckých studiích. Více o molekulárním vodíku.

Model Melody H2 s technologií infuze vodíku je nejlepším ionizátorem vody na světě s 5 elektrodami, pokud jde o obohacování H2 a dosahuje to v doporučreném rozsahu pH 8 až 9, který najlépe chutná. 

Otestovali jsme nejnovější modely Alkaviva H2 spolu s ostatními špičkovými modely ionizátorů vody od spoločností Enagic/ Kangen, Life Ionizers a Tyent. Nové modely Alkaviva H2 překonávají všechny ostatní špičkové značky v klíčových hodnocených parametrech, tedy pH, ORP a H2 a jednoduše řečené ukazuje se, že jde o nejlepší ionizátory vody, které jsou momentálně na prodej. 

8 důvodů proč si vybrat úplně nový ionizátor vody 

1) Vyjímečný zásaditý rozsah pH – dokáže vyrobit vodu s pH až do hodnoty 10.8! Pití zásadité vody s hodnotou pH 11 se nedoporučuje,  avšak při optimálním rozsahu pitné úrovně pH 8 až 9, dokáže vyrobit vynikající kombinaci s ORP -630 a H2 1.6 ppm, čímž se stává najvýkonnějším ionizátorem pitné vody na světě s 9 elektrodami. 

2) Nejnižší hodnoty ORP na světě – Vesta H2 dosahuje ORP až do -760 při nejvyšší možné hodnotě pH a ORP -630 při pitných hodnotách pH.  

3) Nejvyšší výkon obohacování H2 při nižších, pitných hladinách pH, které skvěle chutnají! -  Většina ostatních systémů dosahuje minimální nízkou hladinu H2. Avšak každý systém, který vytváří slušnou hladinu H2, se musí spustit na svém maximálním nastavení, a tedy produkuje vodu s pH více jak 10, aby tuto hladinu H2 dosáhl. Taková voda nejenže není úplně vhodná pro zdraví, ale voda s takto vysokým pH nemá ani dobrou chuť! A zároveň se značně namáhají elektrody v zařízení. Vesta H2 je lepší jak jakýkoli jiný systém, pokud jde o obohacování H2, hlavně při nižších, lépe pitných a bezpečnějších hladinách pH. Tento aspekt je potřebné neustále vyzdvihovat. Čistější, zdravější a chutnější voda.

4) 13-fázový systém duální filtrace s technologií UltraWater 

5) 9 technicky vyspělých pevných elektrod SmartDesign

6) Plně automatický čistící systém DARC -  Čistí ionizátor při každém použití.  Jde jednoduše o nejlepší Způsob jak zabezpečit, aby nejdůležitější komponent ionizátoru (elektrody) zůstal bez usazenin vodního kamene. 

7) Systém ovládání průtoku v reálném čase – Optimální průtok je také nevyhnutně důležitý pro dosahování  hodnot pH, ORP a hladiny vodíku. 

8) Cena - Vesta H2 nabízí vynikající hodnotu za peníze jedné z nejkvalitnějších značek ionizátorů vody na světě v porovnaní s předraženými ionizátory vody, které nedosahují tak dobré hodnoty pH, ORP a H2.

CERTIFIKÁTY

certifikaceloga

A navíc 2-letá komplexní záruka.

Obohacování vodíkem H2

Výkon ionizátoru se kompletně zaměřoval na hodnoty pH a ORP a na počet elektrod, které ionizátor obsahoval. Zatímco hodnoty pH a ORP jsou velmi významné pro zásaditost a detoxikaci našeho organizmu, filtrace vody a věda v oblasti výzkumu ionizátorů už pokročila a zaměřuje se i na výkon H2. Více jak 500 studií prokázalo, že H2 má léčebné účinky při 140 zdravotních stavech a modelů chorob.

V minulosti ionizátory nedokázaly generovat vodík při bezpečných hladinách pH pitné vody. Ostatní ionizátory na trhu dokážou generovat potřebné hladiny vodíku jen při hodnotách pH více jak 10. Tak to bylo do teď. Nová modelová řada Alkaviva H2 zdaleka překonává ostatné ionizátory v generovaní vodíku a dělá to v doporučeném rozsahu pH 8 až 9, při ktorém má voda výbornou chuť.

Jak naše vodní jednotky / elektrody vytvářejí molekulární vodík

Vodní jednotka – motor ionizátoru – má dva komponenty: elektrody a membrány (s ionovou výměnou).  Technologie infuze H2 je založená na tom, že membrány jsou stejně významné jako elektrody. Membrány značky Alkaviva jsou vyráběné přímo u nás a jsou ultrazvukově lisované, nejsou spojované pomocí chemikálií. Tím dosahujeme podstatně kvalitnější membránu, která je navrhnutá tak, aby specificky spolupracovala s našimi elektrodami a zabezpečovala tak bezkonkurenční výkon.Spojením našich technicky vyspělých elektrod SmartDesign s našimi infuzními membránami dostáváme technologii infuze H2 a vyšší výkon obohacování H2. Platí to hlavně pro lepší chuť, která je spojená s nižší hladinou pH.

Výhody molekulárního vodíku

Výhodami molekulárního vodíku se zabýváme v samostatném článku. Je to tak obšírné téma, že je lepší se mu věnovat samostatně.

Testování nového modelu Athena H2 v porovnání s modely od spoločností Enagic / Kangen, Tyent a staršími modely Athena a Vesta

V tomto detailním 36-minutovém videu Cathleen Lograssovej z Alkalinewaterplus.com se porovnávají nové modely Alkaviva H2, konkrétně Athena H2 s konkurenčními ionizátory od společností Enagic / Kangen, Tyent a staršími modely Athena a Vesta. Výsledky jsou pozoruhodné. V tomto videu najdete kompletní zprávu, kde Cathlene podrobně popisuje výkon jednotlivých modelů při nastavení pH požadovaném pro cílové hodnoty ORP a H2.  

Technické údaje
 • Hodnoty pH: 2,6 až 10.8 pH*

 • Hodnoty ORP: až do -760 ORP

 • Hodnoty H2 při pitné hodnotě pH 9 - 1.1 ppm

 • Záruka: 3-letá kompletní záruka

 • Napětí:  220 V - 240 V

 • Napájaní:  SMPS nové generace s funkcí AutoAdjust

 • Rozměry jednotky:  31 cm x 36 cm x 14 cm (Š x V x H)

 • Hmotnost:  5.8 kg

 • Rozsah tlaku vody:  1 - 6 bar

 • Teplota vody z kohoutku:  4 - 30 C

 • Ochranné zařízení:  2 zabudované snímače teploty

 • Metoda elektrolýzy: Souvislá

 • Elektrody:  9 platinových/titanových elektrod SmartDesign vyrobených v Japonsku

 • Kapacita: Standardně (1,5 l/min. při tlaku 1,93 bar), Max (3,5 l/min. při tlaku 6,2 bar)

 • Nastavení:  Zásaditá voda: (5 úrovní), Vyčištěná voda, Kyselá voda (2 úrovně)

 • Čištění:  Systém čištění DARC - Duální automatické zpětné čištění

 • Výměna filtru:   Filtr s vložkou typu 1

 • Životnost filtru:  4 500 litrů

 • Hlasové rozpoznávání:   Ano

 • Displej:   Negativní LCD

 • Ovládání displeje:   Dotyková obrazovka (Písmo i obrázky)

 • Metoda zapínání/vypínání ventilu: Systém ovládání toku v reálném čase

Doplňkové parametry

Kategorie: H2 ionizátory vody
Záruka: 3 roky

Alkaviva výměna filtru v ionizátoru