Vodíková láhev - LAZENA HB-W-H04M BILA

Kód: 124
Neohodnoceno
Značka: Lazena Ecom
ZDARMAZDARMA
bil1
4 644 Kč
Skladem

Vodíková láhev / generátor vodíku používá vylepšenou technologii SPE (polymer electrolytic) a membránu PEM (proton exchange membráně).

Výhodou této technologie je, že dokáže vyrobit vyšší koncentraci molekulárního vodíku, a navíc odděluje z vody kyslík, volný chlór a ozon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rozměry: 205 mm x 65 mm
  • Váha: 407 g
  • Objem láhve: 400 ml
  • Obsah balení: generátor molekulárního vodíku, sklo, uživatelská příručka, kabel USB, redukce pro PET lahev, náhradní těsnění, zdroj pro nabíjení, víčko pro inhalaci, nosní kanyla.
  • Materiál: sklo, ABS plast (neobsahuje bisfenol a), nerez, titan, platina 
  • Elektrolytické destičky jsou vyráběny v jižní Koreji, PEM membrána se vyrábí v USA ostatní komponenty v Číně

 

PROCES VÝROBY VODÍKOVÉ VODY

Celý proces trvá 5, nebo 7 minut. Výrobce uvádí, že za tuto dobu dosáhnete hodnoty orp (oxidačně redukční potenciál) od – 450 mv do – 650 mv a koncentraci molekulárního vodíku od 0,8 do 1,6 ppm.

Lze použít kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu, vodu upravenou reverzní osmózou. Designová láhev s menším obsahem je výborný parťák pro sportovní aktivity. Vodu ihned, nejdéle však do 10 minut od ukončení procesu. Molekulární vodík časem vyprchává.

CERTIFIKOVANÝ PRODUKT

Při dovozu je dodržováno nařízení es č.1907/2006 neboli REACH o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek. Zařízení splňuje směrnici 2011/65/EU ROHS (rescriction of hazardeous substances).

 

Návod:

HBWnavod